SINIF TEMSİLCİLERİ
Sınıf Temsilciliği Programımız ile mezunlarımız arasındaki dayanışmayı artırmayı amaçlıyoruz!

Sınıf temsilciliği programımız ile mezunlarımızı ortak paydalar etrafında bir araya getirmeyi ve böylelikle mezunlarımız arasındaki dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlıyoruz.  Temsilcilerimizin kendi mezuniyet sınıflarına yönelik faaliyetlere öncülük etmelerinin ve mezunlar arası iletişim ağının gelişmesine katkıda bulunmalarının camiamızın gelişimi için büyük önem taşıdığını düşünüyoruz.  Uzun süredir heyecanla beklediğimiz Beyoğlu Merkezhan’daki yerimiz KoçPera’nın açılmasının da bu alandaki çalışmalarımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.
 
Mezunlarımızın katılımı ve desteği sınıf temsilcilerimizin çalışmalarına etkinlik kazandıracaktır.  Sizler de kendi sınıf temsilcilerinize erişebilir, güncel iletişim bilgilerinizi kendileri ile paylaşabilirsiniz.  Ayrıca temsilcilerimiz ile bağlantı kurarak sınıf-içi buluşma etkinlikleri düzenleyebilir, mezunlarımızın birlik ve beraberliğini artırmak için öneri ve dileklerinizi kendilerine iletebilirsiniz.  Temsilcilerimizin desteğiyle sosyal medya üzerinde oluşturulan grupların ve grup içi paylaşımların da sınıf içi dayanışma ve iletişimin artmasında önemli bir etkisi olacağını düşünüyoruz.  Sınıfınızın ve dernegin Facebook grubuna ve  derneğimizin Linkedin grubuna üye olarak mezunlarımızla ilgili gelişmeleri takip edebilir, duyurularınızı bu alanlardan da paylaşabilirsiniz.  Kayıp mezunlarımıza erişim sağlanabilmesi için ise tüm mezunlarımızın katkılarına ihtiyacımız olacaktır.  Sınıflarınız içinde en geniş iletişim ağının oluşturulabilmesi için temsilcilerimize destek vereceğinizi ümit ediyor, sınıf içi dayanışmanın güçlenmesiyle camiamızın katlanarak gelişeceğine inanıyoruz.  

İrtibat için info@kocozel.com

Sınıf Temsilcileri:

Eda Başak 1992
Canan Ayhan 1992
Alkım Aytaman 1993
İrem Uslu 1994
Erdinç Memiş 1995
Pelin Bingöl 1996
Ekin Çağlar 1996
Mehmet Gülez 1997
Burcu Denli 1997
Dilara Baydar 1997
Riva Hayim 1997
Engin Yenidünya 1998
Gulce Çakır 1998
Donem Tokgoz 1999
Sinan Yırcalı 1999
Çiğdem Durmaz 2000
İpek Özerdem Ünal 2000
Fulya Üstünkan 2001
Sarıışık 2002
Derya Tavozar 2003
Melike Yavuz İnönü  2006
Selçuk Arkun 2006
Sercan Dede 2007
Yiğit Erkut 2007
Pelin Kıvrak 2007
Temsilci yok 2008
Ceren Dizbay 2009
Mert Mıhçı 2010
Burak Başoğlu 2010
Erhan Benim 2010
Gürer Gündöndü 2011
Alper Yıldırım 2011
Beyazıt Karabulut 2011
Selin Demirler 2012
Dicle Kara 2012
Berke Tınaz 2012
Gül İpek Candan 2013
Kemal Dilsiz 2013
Deniz Hazer 2014
Sinan Adlım 2014
Akın Yücel 2014