HABERLER
Koç Özel Lisesi Öğrencileri Sporda Başarıya Doymuyor !
Cimnastikte İstanbul 1.’si !
Okullar arasıcimnastik yarışmasında 1. sınıf öğrencimiz Sadi Can Teomanlı, Minik Erkek B kategorisinde bireysel sıralamada İstanbul 1.’si oldu!
5. sınıf öğrencilerinden oluşan Küçük Kız Cimnastiktakımımız da İstanbul 2.’si olarak Türkiye Yarı Finalleri’nde.
İlkokul 3 ve 4. sınıf öğrencilerinden oluşan Minik Kız cimnastik takımımız, OkullararasıCimnastikYarışması’nda takım olarak İstanbul 4.’sü oldu ve Türkiye Yarı Finalleri’ne katılma hakkı elde etti. Bireysel sıralamada DilaYıldız İstanbul 4.’sü oldu.

Kız Voleybol Grup 1.'si !
Lise Kız Voleybol takımımız İstanbul Okullararası resmi voleybol müsabakalarında grupta oynadığı tüm maçları kazanarak grup 1.’si oldu.


Eskrim Yarışması Başarıları
Efe Ümit, Ayşe Naz Kermooğlu ve Yağmur Ümit İstanbul Okullararası Eskrim Yarışması'nda okulumuzu başarıyla temsil ettiler. İstanbul Okullararası Eskirim Birincilik Yarışması’nda Ayşe Naz Kılıç branşında 1., Efe Ümit kılıç branşında 2. ve Yağmur Ümit, Okullararası İstanbul Eskrim İl Birinciliği Yarışması'nda kılıç branşında ikinci oldu. 

Yüzmede Yarı Finallerdeyiz !
6-7 Ocak tarihlerinde İstanbul Gençler İl Birinciliği müsabakalarında Genç Bayan takımımız 64 okul arasında 8. sırada, Genç Erkek takımımız 59 okul arasında 5. sırada tamamlayarak, iki takım da yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.
Sporcularımızdan Barkın Göreli 400m serbest yarışında 4.’cü olarak madalya almaya hak kazandı.

Ritmik Cimnastikte İstanbul Üçüncüsü !
İstanbul’da düzenlenen ‘Okullararası Ritmik Cimnastik İl Birinciliği’ müsabakalarında , 9. Sınıf öğrencimiz Selin Nisa Açıkel İstanbul 3.’sü oldu.

Kayak Başarıları Son Hız !
08-09 Ocak tarihlerinde Erzurum’da düzenlenen İstanbul OkullararasıKayak ve Snowboard İl Birinciliği müsabakalarında öğrencilerimiz okulumuzu başarı ile temsil ettiler:
Ortaokul
Erim Özmandıracı: Slalom 3.’sü, Büyük Slalom 3.’sü
Yasemin Günel: Slalom 2.’si, Büyük Slalom 1.’si
Kutlu Şan Demirören: Slalom 8.’si, Büyük Slalom 7.’si
İlkokulDoruk Yazıcı: Slalom 3.’sü, Büyük Slalom 7.’si
LiseYaelSadioğlu: Slalom 2.’si, Büyük Slalom 1.’si
Cem Bingöl: Slalom 3.’sü, Büyük Slalom 1.’si (Büyük Slalom’da üst üste 2 defa pist rekoru kırarak 1. oldu)
Can Yıldırım: (Snowboard) Slalom 1.’si, Büyük Slalom 2.’si
Selen Altaras: (Snowboard) Slalom 2.’si, Büyük Slalom 1.’si
Emir Altaras: (Snowboard) Slalom 2.’si, Büyük Slalom 1.’si

Ortaokul Atletizmde Başarı Tablosu
İstanbul’da gerçekleşen İstanbul Yıldız Kız ve Erkek Takımları Salon Atletizm Şampiyonası sonuçlarına göre, sporcularımız çeşitli başarılara imza attılar.
Selin Reyna: Uzun Atlama, İstanbul 3.’sü & Gülle Atma İstanbul 2.’si
JoelKovos: 50mt Engel, İstanbul 7.’si
Serra Şişmanoğlu: 60mt İstanbul 3.’sü & 300mt İstanbul 2.’si
4x 100mt Kızlar: İstanbul 2.’si: Selin Reyna, Serra Şişmanoğlu: & JoelKovos, Ece Naz Baltacıoğlu
4x 100mt Erkekler: İstanbul 4.’sü: Ata Arslan, Ünal Güney Gören, Civan Dobrucalı, Nizamettin Cantürk
Ünal Güney Gören: 50mt Engel, İstanbul 1.’si & Uzun Atlama İstanbul 2.’si
Ata Arslan: Yürüyüş: İstanbul 3.’sü
AndreiDerin Üçöz: Yüksek Atlama 1.’si

Salon Atletizm
‘İstanbul Gençler Salon Atletizm Şampiyonası’nda ferdi olarak,
Bora Tekinkaya-Gülle Atma İstanbul 2.’si
Leyla MemigüvenUzun Atlama İstanbul 3.’cüsü
4 x 100m Erkek Bayrak Takımı –İstanbul 3.’cüsü
Erkek Bayrak Takımı: Bora Tekinkaya, EgecanEvans, EgecanYoldaş, Mert Denizciler
4 x 100 m Kız Bayrak Takımı –İstanbul 4.’cüsü
Kız Bayrak Takımı: Mina Karahanoğlu, Leyla Memigüven, Defne İyigün, Kayra İşyar
Genç Kız Takımı İstanbul 5.’si
Genç Erkek Takımı İstanbul 3.’sü 

KÖLMED olarak, okulumuzu başarıyla temsil eden öğrecilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

İlgili fotoğraflar için lütfen tıklayın: http://kocozel.com/album/koc-ozel-lisesi-ogrencileri-sporda-basariya-doymuyor-/87#.VqeGaJqLTIU

DİĞER HABERLER